Política
Llistes de les eleccions municipals a Vila-seca
Relació provisional de llistes i candidats que s'han presentat a les eleccions municipals del 22 de maig a Vila-seca, segons el que es publica en el Butlletí Oficial de la Província del 20 d’abril de 2011.
ALIANZA NACIONAL (A.U.N.)
- MARIBEL MARTIN MORENO
- CATERINA SEGURA GONZALEZ
- VICENTE VALLES CONSARNAU
- AITOR FERRERES FUSTER
- INGRID FIGUEROLA GOMEZ
- DAPHNE FERRERES FUSTER
- JORDI PIÑOL GIMENEZ
- JOSE LUIS DONAIRE RODRIGUEZ
- MONICA MUÑOZ CAPILLA
- ISAMAR TERUEL MARTÍNEZ
- DANIEL MARIN ANTUNEZ
- PEDRO SANCHEZ GONZALEZ
- MARINA CUETO GUTIERREZ
- RAQUEL SIMON NAVAS
- FRANCISCO MANUEL CARRASCO RUIZ
- RICARDO PEREGRINA NAVARRO
- ANTONIA LOPEZ GARCIA
- ALFONSO CARLOS ARENAS DEL CORRAL
- Mª JOSEFA BARRERA MERINO
- ANTONIO CAÑADAS IZQUIERDO
- Mª LIBERTAD RUIZ RIVERA
CIUTADANS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C'S)
- FRANCISCO JAVIER SÁNCHEZ-MARÍN MARTÍNEZ
- Mª DOLORES MARÍN MARÍN
- ABEL MANZANO SÁNCHEZ
- MIGUEL PÉREZ PÉREZ
- ANA Mª MARTÍNEZ RAMÍREZ
- SORAYA LÓPEZ AGUIAR
- FRANCISCO LIÑAN PORCEL
- MANUEL MAJARÓN GUERRERO
- JORDI MARTÍNEZ LÓPEZ
- ALBANIA TRINIDAD ENCARNACIÓN
- JOSÉ GARCÍA FERNÁNDEZ
- PABLO MANUEL MEDINA HERAS
- ENCARNACIÓN JABALERA HERNÁNDEZ
- JAIME FERNÁNDEZ RODRIGUEZ
- Mª TERESA MARÍN ALCÁNTARA
- ALFREDO ORIA DE RUEDA
- Mª DOLORES LLAMAS SÁNCHEZ
- VISITACIÓN PÉREZ PIÑAR
- REMEDIOS GARCÍA CAMPAYO
- VICTOR SÁNCHEZ-MARÍN CISNEROS
- RAFAEL SUAREZ RUIZ
Suplents
- ROBERTO PÉREZ PIÑAR
- JUANA UTRERA VEGA
CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CIU)
- JOSEP POBLET TOUS
- FRANCESC XAVIER FARRIOL ROIGÉS
- MANUELA MOYA MOYA
- JOSEP TOQUERO PUJALS
- MARIA DELS ÀNGELS PONCE FERRANDO
- XAVIER GRASET MORELL
- JOSEP MARIA PUJALS VALLVÈ
- MARIA SANS ARAGONÈS
- ROSA ESMERALDA NÚÑEZ SERRALTA
- MIGUEL ÁNGEL ALMANSA SÁEZ
- FRANCISCO JIMÉNEZ ROJAS
- FRANCISCO JOSÉ ALMANZÁN DE LA PAZ
- MONTSERRAT GARCIA ESTOPÀ
- JOSÉ MANUEL GARCÍA VARO
- NATÀLIA GÜELL VALLVERDÚ
- FRANCISCA MASOT ROIGÉ
- CRISTINA CAMPALLO MARTÍNEZ
- CARLOS LAFONT CRUZ
- CATALINA GABRIELA STANICEL
- RAFAEL ALCAIDE MENDOZA
- DAVID MELERO DOMÈNECH
Suplents
- ALBERTO MIGUEL BARTOLOMÉ
- JOSEFA BASCÓN GUERRERO
- FRANCISCO JORGE BERZOSA DEL SOL
- ANTONIO JUAN GARCÍA CABALLERO
- PATRÍCIA TRAVÉ ACERO
- MARÍA DOLORES CIRUJANO GARCÍA
- ENRIQUE VERA MELER
- RAFAEL RAMOS MARTÍNEZ
- ANA JOSEFA GIRONA RAMÍREZ
- JOSEP FERRÉ PURQUERAS
ESQUERRA REPUBLICANA DEE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ESQUERRA - AM)
- JOAN CARLES DUCH I MARTORELL
- MONTSERRAT FORÈS MERCADER
- ELOY ALCAIDE ALFONSO
- ALBERT FORNIÉS RÀFOLS
- EVA SUGRAÑES AYMAMÍ
- TEDDY ENRIC MOLINA FORÉS
- JUAN PASCUAL HEREDIA PÉREZ
- FRANCISCO FERNÁNDEZ ESCUDÉ
- NÚRIA DOMINGO REYES
- SANDRA FERNÁNDEZ ESCUDÉ
- JOSÉ VICENTE GONZÁLEZ MONCUSÍ
- CONSUELO REYES SANTIAGO
- ANTONIO PUBILL DOMINGO
- INGRID DUCH I SANZ
- TAMARA BLANCO LOPEZ
- FRANCISCO FERNÁNDEZ XIMENIS
- SARA PUBILL DOMINGO
- JOSEFA RIBERA FORNS
- PILAR DOMÍNGUEZ BATISTA
- DAVID ROIGÉ I RIPOLL
- GERARD PUJADAS I ANGUIANO
Suplents
- ANTONIO ENRIQUE MOLINA LÓPEZ
- RICARDO DOMINGO REYES
- MARIA CONCEPCIÓN DOMINGO REYES
- ASTRID DUCH I SANZ
- ANA ESCUDÉ REYES
- PEDRO VELASCO DELGADO
- ANTONIO DOMÍNGO XIMÉNEZ
- MARIA DOLORES XIMENEZ REYES
- MARIA CONCEPCIÓN REYES XIMENIS
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERA UNIDA I ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUIA-E)
- ROSA MARÍA FEIJOO SANTIAGO
- MIGUEL ANGEL CABALLERO PÉREZ
- AMALIA LÓPEZ RODRÍGUEZ
- JORDI AROCA ERILL
- MARTA ROLDÁN CRESPO
- PEDRO JOSÉ JUÁREZ CASTILLO
- ARANZAZU JUÁREZ IGLESIAS
- ISIDRO RAFAEL CAMPO GÁLVEZ
- RAQUEL GANCHOLAS ARANDA
- CRISTOBAL HERRERA LATORRE
- MANUEL ORTEGA MORENO
- MARÍA PINEDA PÉREZ POBLET
- IVÁN HERREROS ROJO
- FUENSANTA RODRÍGUEZ ORTEGA
- DIEGO CRESPO MORENO
- CATALINA MORENO SÁNCHEZ
- JORGE JUAN RAMÍREZ ROMERO
- MARÍA DEL CARMEN CABALLERO PÉREZ
- MARÍA AMPARO MORALES GRAU
- JOAQUIN CARPALLO DURAN
- MARÍA PINEDA CABALLERO MALAPEIRA
Suplents
- CARLOS PÉREZ BARRIO
- TERESA SANTIAGO SANTIAGO
- JOSÉ LUÍS COLOMINA FERRER
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)
- ALBERTO MIÑAMBRES MORÁN
- BEGOÑA ÁLVAREZ SAHÚN
- JOSÉ MIGUEL AVILÉS SÁNCHEZ
- JAUME SALVADÓ HERVÁS
- MINERVA CASTILLO CLUA
- ANDREU LÓPEZ CARRILLO
- ROSA MARÍA AVILÉS PÁMIES
- SUSANA MORALES ENCUENTRA
- HUGO GIMENO RAJO
- AINHOA AMIGO GARCIA
- ACIEL AGUILAR VALENCIA
- NÚRIA MIRET PUYAL
- MIGUEL ÁNGEL GUERRERO SERENA
- MERITXELL DE HARO BORRULL
- MARI CARMEN OLLER CARRILLO
- JOSÉ ÁNGEL GUERRERO SERENA
- CÁNDIDA ARANDA VALERO
- JOSÉ MARIA ROSILLO MILLÁN
- ZAINAB AARRSI EL KHOLFE
- JOSEP MARIA ROCA ANDREU
- ISABEL BENÍTEZ LOZANO
Suplents
- CRISTINA DE VERA MARTÍN
PARTIT POPULAR (P.P.)
- JORDI CAMARASA MORESO
- ESTEVE MARTÍ SALVADÓ
- MANUEL SOLER MAGAÑA
- CRISTINA MARTA GIMENEZ SENA
- VERONICA MARQUEZ ARNILLAS
- JOSE MARIA SANCHEZ ASENSIO
- JUAN JOSE MOLINER ROIGE
- RAQUEL CEBALLOS JIMENEZ
- JOSE MARIA SALADO MUÑOZ
- FELICIA ROJAS BRITO
- VICTOR MANUEL CREMADES MORO
- MANUEL ANTONIO ACEVEDO ACEVEDO
- MONTSERRAT REYES CALVO
- ARHELIS BETHANIA SANCHEZ SANCHEZ
- JUAN CARLOS MARTOS BALCELLS
- MARIA JOSE ROMAN FERNANDEZ
- NOELIA GARRIDO FUENTES
- JOAQUIN UROZ CABRERA
- SAMUEL ALIAGA GRANERO
- MARIA DEL MONTE PALOMO RODRIGUEZ
- FELIPE ANTONIO BERMEJO MOYA
Suplents
- SANDRA SALADO VELAZQUEZ
- JUAN SALVO GURRERA
- CONCEPCION MEDINA PIQUERAS